ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Dariusz Wieteska odpadł z Tańca z Gwiazdami

News Polska

Dariusz Wieteska odpadł z Tańca z Gwiazdami

Udostępnij
Wieteska

Do finału „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już coraz bliżej. Rywalizacja coraz bardziej się zaostrza. Przed sobotnim odcinek w szranki stanęły cztery pary: Dariusz Wieteska i Katarzyna Vu Manh, Beata Tadla i Jan Kliment, Popek i Janja Lesnar oraz Katarzyna Dziurska z Tomaszem Barańskim. Nie da się ukryć, że ostatnia para to faworyci jurorów. Tendencje publiczności skłaniają się ku Popkowi. Co zatem przyniósł 8 odcinek polsatowskiego show?

Kolejny odcinek popularnego show sensacją?

Przebieg wydarzeń na parkiecie

Wieteska

Źródło: Wikipedia

Pierwszą parą na parkiecie byli Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. Ich tango na jurorów podziało magnetycznie. Para zgarnęła aż 38 punktów! Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Samba zatańczona przez Dariusza Wieteskę i Katarzynę Vu Manh ostudziła nieco emocje. Jurorzy ostro skrytykowali taniec aktora. Otrzymali 22 punkty. Następnie na scenie zameldowała się Beata Tadla ze swoim czeskimi partnerem. Jiva’a zatańczyli zachowawczo, ale poprawnie za co otrzymali 30 punktową notę. Popek z Janją zatańczyli cza-czę. Artysta odnalazł się w niej dobrze i zgarnął 34 punkty.
W ćwierćfinale pary zaprezentowały po jeszcze jednym tańcu. Dziurska i Baranski zatańczyli rumbę i znów dostali 38 punktów. Dariusz Wieteska znów nie popisał się tanecznym talentem, ale poprawił się nieco. Za tango argentyńskie otrzymał 26 punktów. Beata Tadla i Jan Kliment w drugim rozdaniu zaprezentowali walca wiedeńskiego. To kolejny poprawny taniec w wykonaniu dziennikarki oceniony na 30. Tańcem współczesnym zabłysnął Popek. Jurorzy pozytywnie ocenili ten wykonane dając 37 punktów.

Dariusz Wieteska pożegnał się z programem

Głosowanie publiczności nie wywołało tym razem sensacji. Widzowie postanowili pożegnać Dariusz Wieteskę. Tym samym podzielili opinię jurorów. Dużym zaskoczeniem mógł być tak, że udziału w półfinałowym odcinku nie mogli być pewni faworyci jurorów, Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. Cóż, widzowie nie zawsze podzielają zdanie jurorów. Jednak tym razem obyło się bez wielkiej sensacji i skończyło tylko na strachu. Co wydarzy się w kolejnym odcinku dowiemy się w 4. maja w piątkowy wieczór. Będzie to na pewno imponująca walka o wejście do finału.

Tagi