ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Wielka wiosenna wyprzedaż w Rossmann

Gospodarka News Polska Zdrowie

Wielka wiosenna wyprzedaż w Rossmann

Udostępnij
Rossmann

Od 9 kwietnia w sklepach popularnej sieci Rossmann rusza wielka wyprzedaż kosmetyków kolorowych. Produkty zostały obniżone o 55%. Czy to idealny moment, aby uzupełnić swoją szafę o brakujące kosmetyki lub przygotować się na letnie szaleństwo? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z promocji?

Rossmann

Wiosna to czas, w którym każda kobieta chce wyglądać pięknie. Nie zawsze jest to możliwe, bo zima to czas pustoszenia naszego organizmu. Jednak z popularną siecią Rossmann to proste. Sklep przygotował ofertę idealną dla kobiet. Tysiące produktów w obniżonej cenie. Cienie do powiek, szminki, podkłady to tylko część przecenionego asortymentu.

Kto i kiedy może skorzystać?

Wystarczy przyjść do wybranego sklepu Rossmann w dniach 9-18 kwietnia i okazać kartę klubu Rossmann, którą założyć można także przez Internet.  Dostępna jest też specjalna aplikacja, w której nie tylko można śledzić aktualne promocje marki, ale także wylegitymować się zarejestrowaną kartą. Warunkiem do otrzymania zniżki jest zakup minimum trzech produktów objętych akcją promocyjną.

Kontrowersje

Z promocji mogą wcześniej mogli skorzystać stali, najbardziej aktywni klienci. W dniu 3-8 kwietnia mogli na tych samych warunkach dokonywać zakupów w atrakcyjnych cenach. Wzbudziło to wielką falę oburzenia. Klientki obawiały się, że towar zostanie wyprzedany i w czasie trwania regularnej promocji nic już dla nich nie zostanie. Co więcej burza wywołana akcją Rossmanna spowodowała, że stałe klientki udostępniały print screen swojej karty umożliwiając tym samym innym skorzystanie z oferty. Jak widać Polak potrafi.

Zaopatrzenie sieci Rossmann

Czas trwania wiosennej promocji Rossmanna to dwa tygodnie, więc myślimy, że każda będzie mogła zapatrzeć się w produkt wybrany przez siebie. Warto też skorzystać z oferty sklepu online z dostawą do domu. To bardzo wygodne rozwiązanie, a asortyment na pewno będzie większy niż w sklepach stacjonarnych.

Czy warto skorzystać?

Każda promocja to doskonały chwyt marketingowy, a ceny regularne najczęściej są podniesione by naliczony rabat nie był jednak tak duży. Sama sieć sklepów Rossmann mówi o tym, że w Polsce okresowe promocje sprawdzają się bardziej niż regularnie niska cena. W końcu to też darmowa reklama. Warto więc wcześniej sprawdzać cenę by nie ulec manipulacji.

Tagi