ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Red Dead Redemption 2 – kolejne newsy

Europa News Polska Świat Technologie

Red Dead Redemption 2 – kolejne newsy

Udostępnij
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 jest niewątpliwie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier jeśli chodzi o gry na 2018 rok. Rockstar Games, studio produkujące grę, zorganizowało spotkanie, na które zaprosili dziennikarzy. Jego celem było zaprezentowanie filmiku promującego nową część kultowej gry. Fanom udostępniono także kolejny trailer. Sprawdź co czeka Cię w nowej odsłonie.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 – premiera jesienią

Nowinki z prezentacji i fabuła gry

Najgorętsza premiera dopiero 26 października, ale twórcy gry umiejętnie wykorzystują fakt, że na grę czekają miliony fanów na całym świecie w tym w Polsce. 45 minutowy filmik jaki zaprezentowano zdradza kolejne szczegóły Red Dead Redemption 2. Postanowiono pozostawić schemat gry tak jak w pierwszej części. Sposób w jaki zagramy zadecyduje o reputacji naszego bohatera oraz jego relacjach z innymi postaciami. Rozczarowująca może być informacja, że nie zaprezentowano opcji multiplayer, ale zapewniono, że prace nad nim trwają i w późniejszym czasie na pewno się pojawi.

Fabuła gry oparta będzie na nieudanym napadzie jaki przeprowadził gang Dutcha. Nie ulegają oni jednak stróżom prawa, uciekają i dokonują kolejnych napadów i morderstw. Oczywiście wszystko utrzymane w znamy klimacie dzikiego zachodu. Przestawiono niedawno trzeci trailer, w którym widać głównego bohatera pierwszej części, Johna Marstona. Jednak nie będzie to raczej kluczowa postać. W mediach można znaleźć wzmiankę o fabule gry:

Rok 1899. Po nieudanym napadzie w miasteczku Blackwater, Arthur Morgan i gang Van der Linde są zmuszeni do ucieczki z miejsca zbrodni. Ścigani przez agentów federalnych i najlepszych łowców nagród w kraju muszą kraść i rabować walcząc o wolność i życie w dzikich odstępach Ameryki. W miarę jak w gangu pogłębiają się wewnętrzne podziały, które mogą rozerwać go od środka, Arthur musi wybierać między własnymi ideałami, a lojalnością wobec gangu, który go wychował.
Źródło: Komputer Świat

Pierwsze wrażenia

Zwiastun daje wyraźny sygnał, że twórcy znowu prezentują najwyższy poziom. Jak na Rockstar przystało, gra prezentuje się rewelacyjnie. Grafika jest naprawdę bardzo dobra. Oddanie klimatu tamtych czasów to gratka dla koneserów rewolwerów i kowbojów. Co prawda w samej zapowiedzi trudno znaleźć zajawkę rozgrywki, ale doskonale przenosi w epokę. Jeśli zachęciliśmy Cię do zakupu gry pamiętaj, że już dziś możesz ją zamawiać w sklepach. Jeśli nie możesz się już doczekać możesz sprawdzić odświeżoną wersje pierwszej części Red Dead Redemption.

Tagi