ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Minaj wydała dwie nowe piosenki. Sprawdźcie, czy będą hitami!

News Świat

Minaj wydała dwie nowe piosenki. Sprawdźcie, czy będą hitami!

Udostępnij
nicki minaj

Znana wokalistka i autorka tekstów Nicki Minaj, wykonująca muzykę z gatunku rap jeszcze w 2016 roku zapowiedziała wydanie swojego już czwartego albumu. Dopiero teraz poznaliśmy dwie pierwsze piosenki, które udowadniają, że piosenkarka nie zwalnia tempa, pomimo znacznych opóźnień z wydaniem płyty. Te utwory mogą stać się hitami!

Piosenki Barbie Tingz oraz Chun-Li pierwszy raz zostały przedstawione słuchaczom podczas audycji przeprowadzonej na antenie radia Beats 1, przeprowadzonej przez Zanego Lowe’a, popularnego producenta muzycznego i prezentera radiowego pochodzącego z Nowej Zelandii. Utwory są już dostępne na YouTube. Poniżej możecie się z nimi zapoznać.

Tajemnicze zniknięcie z mediów społecznościowych

Wokalistka kilka miesięcy temu przestała korzystać z Facebooka i Twittera. Na jej profilach nie pojawiały się żadne nowe wpisy. W wywiadzie dla radia Beats 1 poinformowała, że jej zniknięcie powiązane jest właśnie ze wznowieniem prac nad nowym albumem. „Skupiłem się z powrotem na tym, co ważne – na muzyce” – skwitowała na dopytywania się prezentera Nicki Minaj. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie wydana zostanie płyta, którą teraz tworzy. Nie wiemy również, jaki będzie nosić tytuł.

Minaj w branży już od 2010 roku

Nicki Minaj, a właściwie Onika Tanya Maraj swój debiutancki album wydała osiem lat temu. Płyta Pink Friday zdobywała listy przebojów na całym świecie. Wcześniej współpracowała z różnymi artystami pisząc dla nich piosenki oraz robiąc mixtape’y. Podczas swojej kilkuletniej kariery zdobyła aż dziesięć nominacji do nagrody Grammy oraz wygrała trzy statuetki MTV Video Music Awards oraz siedem statuetek BET Awards, przyznawanych przez telewizję Black Entertainment Television. Mało kto wie, że Nicki Minaj może pochwalić się nie tylko dużym talentem muzycznym, ale również aktorskim. W 2014 roku wystąpiła w filmie Inna kobieta (org. The Other Woman) a w 2016 roku grała Draye w filmie Barbershop 3: Na ostro. Za tę rolę dostała nominację do nagrody Teen Choice Awards, przyznawanej przez amerykańską telewizję Fox Broadcasting Company.

Źródło: Vice.com

Tagi