ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Ariana Grande zaprezentowała pierwszą piosenkę od czasu zamachu w Manchesterze. Sprawdź, jak brzmi No Tears Left To Cry!

News Świat

Ariana Grande zaprezentowała pierwszą piosenkę od czasu zamachu w Manchesterze. Sprawdź, jak brzmi No Tears Left To Cry!

Udostępnij
ariana grande

Ariana Grande to wokalistka amerykańskiego pochodzenia, która zadebiutowała dekadę temu w musicalu 13. Ta dwudziestoparoletnia piosenkarka wykonuje piosenki z gatunku R&B oraz pop już od 2013 roku. Pod koniec maja ubiegłego roku światem wstrząsnęła wiadomość o ataku terrorystycznym przeprowadzonym podczas koncertu właśnie tej artystki, gdzie zginęło 22 osoby, a 50 zostało rannych. Dziś Ariana wydała swoją pierwszą piosenkę od tego czasu.

Tytuł No Tears Left To Cry zadedykowany został wszystkim ofiarom i poszkodowanym w ubiegłorocznym zamachu. Na serwisie YouTube opublikowana została w nocy z 19 na 20 kwietnia i już odsłuchało ją ponad pięć milionów osób. Artystka zapowiedziała wydanie tej piosenki we wtorek na swoim instagramowym profilu. W ciągu kilkunastu godzin No Tears Left To Cry zawędrował na siódme miejsce hiszpańskiej listy przebojów.

Ariana od dzieciństwa związana z muzyką

Ariana Grande, a właściwie Ariana Grande-Butera urodziła się w 1993 roku jako drugie dziecko Edwarda Butera, projektanta graficznego oraz Joan Grande, prezes Hose-McCann Communications. Piosenkarka pierwszy raz wystąpiła przed dużą publicznością w wieku ośmiu lat na deskach Filharmonii Południowej Florydy. Swoją popularność może zawdzięczać roli Charlotte w musicalu 13, wystawianego na Brodwayu. W 2009 roku zagrała w serialu Victorious wcielając się w rolę Car Calentine. Rok później zadebiutowała w musicalu Cuba Libre, a w 2012 roku wzięła udział w teleturnieju Figure it Out.W 2013 roku wydała swój debiutancki album studyjny Yours Truly, który tydzień po premierze znalazł się na szczycie listy najczęściej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych. Rok później wydała album My Everything. Chwalony był przez wielu krytyków muzycznych, w tym redaktorów magazynu Rolling Stone oraz Blilboard. Jej ostatnia płyta wydana została w 2016 roku. Była to Dangerous Woman. To właśnie podczas trasy koncertowej promującej ten album doszło do zamachu terrorystycznego. 

Nowa nadzieja

Wiele wskazuje na to, że już niebawem do sprzedaży wprowadzona zostanie kolejna płyta Arianny Grande. Po niespełna rocznej przerwie wokalistka wydała piosenkę No Tears Left To Cry, a już teraz zapowiedziała, że w ciągu miesiąca na jej kanałach opublikowana zostanie informacja o kolejnej. Plotki głoszą, że najnowszy album zadebiutuje już jesienią tego roku.

Źródło: CNN

Tagi