ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Siostry Godlewskie jako siostry Monroe?

News Polityka Polska

Siostry Godlewskie jako siostry Monroe?

Udostępnij
siostry Godlewskie

Po raz kolejny siostry Godlewskie wywołały medialną burzę. Wszystko za sprawą teledysku jaki nagrały. Może nie było by w tym nic dziwnego, w końcu słyną z kontrowersji, gdyby nie dedykacja videoclipu. Sprawdź dla kogo siostry zdecydowały się kolejny raz zaszokować. Czy dedykacja spotka się z zadowoleniem głównego zainteresowanego i publiczności?

Specyficzne życzenia stworzyły siostry Godlewskie

Piosenki o i dla polskich prezydentów już się pojawiały. Pamiętamy piosenkę disco polo, „Ole! Olek”, zespołu Top One. Jednak czegoś takiego jeszcze absolutnie nie było. „Happy birthday” zaśpiewały w nowym teledysku znane z kontrowersji siostry Godlewskie. Okazuje się, że odbiorcą życzeń ma być nie kto inny jak sam prezydent, Andrzej Duda. Po interpretacji kolęd przyszedł czas na muzyczna pocztówkę do jakże ważnej osobistości. Cała piosenka w pełni przypinka tą wylansowana przez Monroe. Na końcu zaś mocno erotycznym głosem wypowiedziały „Wszystkiego dobrego Panie Prezydencie”. Patrząc na wyczyny Małgorzaty i Esmeraldy noc nie może dziwić.

Jak Marlyn Monroe

Zainspirowane tym co zrobiła Marlyn Monroe dla  Johna F. Kennedy’ego, siostry Godlewskie wcieliły się w jej rolę. W teledysku wystąpiły w przebraniu, perukach, które w pełni przypomniały amerykańską ikonę popkultury. Wszystko byłoby tylko zabawne, gdyby teledysk nie przypominał tandetnego filmu porno. Nie spodobało się to internautom, którzy nie szczędzą gorzkich słów Godlewskim. One same niewiele sobie z tego robią, twierdząc, że nie ważne co mówią byle kochali. Cóż widocznie często jakaś popularność jest ważniejsza niż dobry wizerunek.

siostry GodlewskiePrezydent skończył 46. lat

16 maja prezydent Andrzej Duda obchodził 46. urodziny. Z tej okazji w Internecie zaroiło się od memów. Jednak zyczenia, jakie złożyły mu siostry Godlewskie są bardzo osobliwe. Czy prezydent je skomentował? Nie odniósł się do nich w żaden sposób. Natomiast na Twitterze dziś podziękował wszystkim, którzy złożyli mu życzenia urodzinowe:

„Wszystkim, którzy życzliwie mnie wspomnieli w moje 46 urodziny, serdecznie dziękuję za pamięć, życzenia i miłe słowo. Serdecznie pozdrawiam!”

Źródło: Twitter

Może i lepiej wyczyn Godlewskich pozostawić bez komentarza?

Życzenia możesz obejrzeć na YouTube.

 

Tagi