ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Nowy zwiastun filmu Ant-Man and The Wasp

News Świat

Nowy zwiastun filmu Ant-Man and The Wasp

Udostępnij
ant-man

Już od kilu miesięcy wiadomo, że Marvel oraz Walt Disney Pictures pracują nad filmem Ant-Man i Osa (Ant-Man and The Wasp), który ma być produkcją fantastycznonukową czerpiąca z popularnego komiksu o tym samym tytule. Wszyscy fani marki powinni być zadowoleni z faktu, że producent wypuścił właśnie kolejny trailer tego filmu. 

Nowy zwiastun zestawiony jest z hip-hopowym kawałkiem „It Takes Two”, stworzonym przez Dj EZ Rock. Główni superbohaterowie grani przez Paula Rudda i Evangeline Lily bardzo dobrze czują się w swoich rolach, co doskonale widać na trailerze. Ant-Man and The Wasp ma być kontynuacją hitu „Ant-Man” stworzonego w 2015 roku, w którym zobaczymy również takie sławy, jak Michael Peña, Walton Goggins, Tip „T.I.” Harris, Bobby Cannavale, Judy Greer, David Dastmalchian, Hannah John-Kamen, Abby Ryder Fortson, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne oraz Michael Douglas. Za stworzenie scenariusza odpowiada Paul Rudd, Adam McKay oraz Andrew Barrer.

Premiera filmu zaplanowana została na początek lipca tego roku. W Polsce będziemy mogli go obejrzeć miesiąc później (2 sierpnia 2018 roku).

Zapowiedziany już w 2015 roku

Sequel Ant-Man and The Wasp zapowiedziany został zaraz po premierze filmu Ant-Man. W czerwcu 2015 roku Peyton Redd ogłosił, że powstaną jeszcze co najmniej dwie części, które skupiać się będą na historii Hanka Pyma. Początkiem 2016 roku rozpoczęto prace nad scenariuszem, a praprodukcja wystartowała pod koniec tego samego roku. Nad zdjęciami do Ant-Man and The Wasp rozpoczęto prace w lipcu 2017 roku w studiu Pinewood Studios, które powstało jeszcze w 1936 roku w Wielkiej Brytanii. Montażem zajął się Craig Wood oraz Dan Lebental. Stworzeniem ścieżki dźwiękowej zajął się Christophe Beck, który komponował również do pierwszej części filmu. Zapowiada się naprawdę niezła produkcja, która może powtórzyć sukces tytułu sprzed kilku lat.

Źródło: NYTimes

Tagi