ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Wielka Brytania: książę Karol poprowadzi jutro Meghan Markle do ołtarza

News Świat

Wielka Brytania: książę Karol poprowadzi jutro Meghan Markle do ołtarza

Udostępnij
markle

Już jutro wielki dzień dla wszystkich Brytyjczyków. Książę Harry stanie przed ślubnym kobiercem biorąc sobie za żonę Meghan Markle, amerykańską aktorkę królewskiego pochodzenia. Dziś cały świat obiegła wiadomość, że do ołtarzu zaprowadzi ją książę Karol, ojciec pana młodego.

To właśnie przyszła żona księcia Henryka zdecydowała, że książę Karol będzie najlepszą osobą do poprowadzenia jej przed ołtarz. Książę Walii od razu zareagował na tę decyzję i poinformował media, że jest niezwykle zaszczycony, iż to właśnie jego wybrano do tej roli. Wczoraj Meghan Markle poinformowała, że jej ojciec, Thomas Markle, nie będzie mógł wziąć udziału w jutrzejszej ceremonii, która odbędzie się w kaplicy świętego Jerzego, znajdującej się w zamku Windsor. Decyzja ta może być powiązana z wydarzeniami sprzed kilku tygodnia, które dotyczyły Thomasa. Wszedł on „w układ” z meksykańskimi dziennikarzami, którzy mieli zapłacić mu ponad 100 dolarów amerykańskich za pozowanie do zdjęć na których widać, jak czyta artykuł o swojej córce w jednej z brytyjskich gazet.

Huczna ceremonia

Rodzina królewska musiała mieć sporo pracy przygotowując jutrzejszą ceremonię. Na ślubie księcia Harrego z aktorką Meghan Markle ma zjawić się niespełna 700 osób. Lista gości obejmuje osoby ze świata showbiznesu, bliższą oraz dalszą rodzinę pary młodej oraz ich najbliższych znajomych. Warto wspomnieć, że Meghan wywodzi się z rodziny królewskiej. Jej ojciec jest bezpośrednim przodkiem króla Anglii Edwarda trzeciego Plantageneta oraz jego trzeciego syna Lionela z Atwerpii. Meghan Markle już od najmłodszych lat miała styczność z planem filmowych. W 2002 roku zagrała wraz ze swoim ojcem w serialu „Szpital miejski”, a na dużym ekranie zadebiutowała w 2005 roku w filmie „Zupełnie jak miłość”, gdzie wcieliła się w rolę partnerki postaci grającej przez Asthona Kutchera. W 2011 roku zagrała Jamie w filmie „Szefowie wrogowie”, który odniósł na rynku międzynarodowym niezwykły sukces.

Źródło:BBC

Tagi