ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Gra H1Z1 w trybie Battle Royale dostępna całkowicie za darmo na PlayStation 4

News Technologie

Gra H1Z1 w trybie Battle Royale dostępna całkowicie za darmo na PlayStation 4

Udostępnij
h1z1

Zapowiedziana jeszcze w 2016 roku gra H1Z1 w końcu jest dostępna na platformę PlayStation 4! Co więcej, użytkownicy, którzy zdecydują się ją pobrać będą mogli zagrać w nią całkowicie za darmo! Trzeba jednak pamiętać, że wydawca oraz producent, firma Daybreak Game Company udostępniła ten tytuł w wersji beta. Może to oznaczać, że gracze otrzymają tytuł H1Z1 z licznymi błędami.

Problemy ze stworzeniem

Gra H1Z1: Battle Royale zapowiedziana została jeszcze w 2016 roku. Pod koniec ubiegłego roku wydano wersję na komputery stacjonarne, jednak dopiero teraz twórcom udało się stworzyć edycję na konsole wideo. We wczesnym dostępie tytuł H1Z1 dostępny był już na początku 2015 roku na platformie Steam, jednak użytkownicy narzekali wtedy na problemy ze stabilnością tytułu oraz brak obiecywanego czatu głosowego i spore problemy z inteligencją tak zwanych empecetów, czyli „wirtualnych graczy”.

Kwadransowe mecze w H1Z1

Otwarta, darmowa beta, którą zaoferował dziś wydawca Daybreak Game Company oferuje możliwość zagrania w 15-minutowe mecze. Gracze otrzymają do wyboru bardzo dużo arsenał, nowy, znacznie ulepszony w porównaniu z wersją na komputery stacjonarne interfejs oraz zachwalany przez twórców system kontroli. Ponadto wersja na PlayStation 4 ma działać znacznie stabilnej od tej na PC, oferując przy tym większą szybkość.

Materiały dodatkowe

Gracze, którzy zdecydują się na zainstalowanie gry H1Z1 otrzymają ekskluzywne dodatki. Można liczyć między innymi na skrzynie z nagrodami, a za około 5 dolarów amerykańskich dostaniemy limitowaną wersję startową z większym wyborem broni. Użytkownicy mogą również kupić za około 50 dolarów amerykańskich wariant Deluxe z jeszcze większą liczbą dodatków. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie wydawca Daybreak Game Company udostępni wersję stabilną tytułu H1Z1. Z całą pewnością już teraz wielu graczy na nią czeka. Pierwsi gracze, którzy zapoznali się z betą tego tytułu raportują, że przed twórcami czeka jeszcze naprawdę sporo pracy.

Źródło: engadget

Tagi